KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14303077

nr 1430 3077

Oljemålningar

2 st. Nils Acke, Blomsterstilleben. Signerade och daterade, 1948. Olja på pannå, 30x22, yttermått inklusive ram: 41x34 + 40x32, yttermått inklusive ram: 60x52 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:34:29